IPC’nin “Öğretmenler için Etik Davranış Kuralları”, herhangi bir IPC lokasyonundaki tüm öğretim elemanlarına profesyonel bir sorumluluk anlayışı getirir.

IPC Öğretmenlerinin Farkı Nedir?

Etik Davranış Kuralları
IPC Öğretmenler için Etik Davranış Kuralları, herhangi bir IPC lokasyonundaki tüm öğretim elemanlarına profesyonel bir sorumluluk anlayışı getirir. Kuralların ihlal edilmesi, okulun yetkilendirmesini kaybetmesine neden olabilir. Etik Davranış Kuralları belgesi, personelin en yüksek standartlara uymasını ve her zaman profesyonel bir şekilde hareket etmesini gerektirir. Belgenin tamamını okumak için, lütfen Etik Davranış Kurallarına bakınız.

Öğretmen eğitimi

Yetkili IPC lokasyonlarındaki tüm öğretmenler ve asistanlar, önceki deneyimlerinden veya sahip oldukları niteliklerinden bağımsız olarak IPC ile çalışmak zorundadır. IPC, tüm öğretmenlerin en son araştırmalara ve en iyi uygulamalara ulaşmada ve yorumlamada tutarlı bir yöntem izlemelerini sağlayan etkin bir sistem sunmaktadır.
Öğretmen eğitimimiz, Harvard Üniversitesi’nde eski bir öğretim üyesi olan Sandy Middleton tarafından geliştirilmiştir ve şu anda Dr. Rebecca Reynolds’un yönlendirmesiyle çevrimiçi olarak verilmektedir.

Güvenlik odaklı

Çocuğunuzun güvenliği ve refahı çok önemlidir. Tüm IPC personelinin uluslararası kabul görmüş sağlık ve güvenlik prosedürlerine uymasını sağlamak öncelikli görevimizdir. IPC Akreditasyon Standartları ile Öğretmenler ve Okullar için Etik Davranış Kuralları, ebeveynlere gönül rahatlığı sunmayı amaçlamayan,  eğitim için güvenli ve sağlıklı bir ortam yaratmayı hedefleyen bir standartlar kümesi oluşturmaktadır.