IPC nin Türkiye franchise sahibi MİN Eğitim ve Danışmanlık Ştd.’dir.

Lisanslı bir IPC okulu olmak hakkında daha fazla bilgi sahibi olmak için lütfen bizimle irtibata geçin, izleyeceğimiz yola birlikte karar verelim…

3 Adımda IPC’ye Katılın

1. IPC Üyeliği İçin Minimum Gereksinimleri Gözden Geçirin

IPC üyeliği için aday olarak kabul edilmek için aşağıdaki şartların tümü yerine getirilmelidir:
Ülkenizde okul öncesi ya da 0-6 yaş arası çocuklar için akademik merkezler için bir lisans yapısı varsa, IPC’ye katılmak için başvurmadan önce bir lisans almanız gerekir. IPC’ye bir franchise olarak katılırsanız, bu gereksinimden vazgeçilecek, ancak bir lisans verilene kadar kayıtları kabul edemeyeceksiniz.  Ülkenizde bir lisanslama yapısı yoksa, IPC Akreditasyon Standartlarını karşılayabileceğinizi kanıtlamanız gerekir.
Uygun bir şekilde kalifiye ve deneyimli personel istihdam etme, elde tutmak ve IPC ile ilgili masraflarınızı her zaman belgeleyebilmek de dahil olmak üzere bir çocuk bakım işletmesini yürütebilmek için finansal yeteneğiniz olduğunu gösterebilmelisiniz.
Okullar için IPC Etik Davranış Kuralları’na uymayı kabul etmeli ve öğretmenlerinizin her zaman Öğretmenler için IPC Etik Davranış Kuralları’na uymasını sağlamalısınız.
Okul öncesi eğitim için uygun ve güvenli bir tesis edinmeniz veya gösterebilmeniz gerekir. Tesisin, Akreditasyon Belgesinde IPC Standartlarındaki güvenlile ilgili tüm gereklilikleri karşılaması gerekir.

2. IPC’ye başvurun

Planlarınızın ayrıntılı bir açıklaması ile bize ulaşın ya da zaten bir anaokuluna sahipseniz, IPC’nin sizin için nasıl uygun olacağını düşündüğünüzü detaylı bir şekilde bizimle paylaşın. Uygunluğunuzu belirler ve sizin ihtiyaçlarınıza en uygun özel bir teklif sunarız.

3. Anlaşmaları ve Diğer Belgeleri İnceleyin

Fiyatlandırmayı ve diğer önemli ayrıntıları tartıştıktan sonra, inceleme için size bir anlaşma sunulacaktır. Yalnızca IPC ile anlaşmaya varılan okullar IPC materyallerine erişebilir ve IPC ile ilişkilerini açıklayabilir.